PARTENERI

În anul 2019 suntem încrezători să vă avem parteneri și să continuăm colaborarea cu partenerii consacrați !

Partenerul principal media este Asociația România Multimedia – Centrul Cultural Educativ Virtual Internațional.

În vederea participării, susținerii, dezvoltării și extinderii activităților, au fost inițiate demersuri cu scopul realizării de noi acțiuni de cooperare atât cu mediul privat cât și cu mediul public.

La începutul anului 2019 au fost reluate discuțiile cu diverse organizații și instituții :

organzații neguvernamentale:

Asociația Pentru Sprijinirea Inițiativei Civice – A.S.I.C. cu proiectul Primii paşi în atletism;

Asociația de Tineret Motion cu proiectul Multisport Ilfov 2018 Junior

Asociația Politici Noi Ale Sportului în România

Asociaţia Gladiator- Szobi Cseh

organizații reprezentative ale părinților

Asociația de Părinți Școala “Liviu Rebreanu”

Asociația Copii Școala 200

Asociația de părinți a Școlii 195

Asociația Pro Terra

instituții publice:

Primăria Sectorului 3 – vezi adresă ianuarie CLIC AICI

– alte organizații.

Pentru toți cei care sunt interesați să afle mai multe despre posibilitatea de implicare/colaborarte vă invităm să vă adresați astfel:

Trimiteți un e-mail, csamolimpic3@gmail.com, scrieți un mesajhttps://www.facebook.com/asociatiacsamlimpic/ cu subiectul

“Vreau să mă implic”/“Propunere de colaborare”, sau sunați direct la nr. de telefon: 0723493916 .

Sportul este important-2019-5

Cooperare interinstituțională